1% dla Stowarzyszenia Oaza Spokoju

Opublikowano: 2022-02-04 17:14, Numer artykułu: 49375 , Autor: B.Budziak

W imieniu opiekunów Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły zwracam się do Państwa z ogromną prośbą. Zbliża się okres rozliczania Naszych całorocznych dochodów, a co za tym idzie, niektórych z Państwa dylemat: ''na co przekazać swój 1%'' ? Jeśli nie mają jeszcze Państwo określonego celu przekazania tej kwoty, chcielibyśmy poprosić o wsparcie stowarzyszenia ''Oaza Spokoju Zielona Mila'', której pomagamy już od jakiegoś czasu. Jest to miejsce w którym swój dom znalazły bezdomne psiaki, kociaki, uratowane od śmierci konie, kozy i owce. Ocalone zwierzęta są tam dobrze zaopiekowane i w końcu kochane, znajdują tam dom do końca swoich dni. Dzięki Państwa pomocy stowarzyszenie będzie mogło zakupić paszę, siano, karmę dla zwierząt oraz zapewnić zwierzakom opiekę weterynaryjną. Okażmy serce naszym czworonożnym przyjaciołom.
Oto informacja i numer KRS w/w stowarzyszenia, proszę nie zapomnieć o celu szczegółowym.

Bite poniewierane ,gdy trafiły do nas oddajemy im cale nasze serce...

Wasz 1% to cud dla zwierzaków

Daj zwierzakowi nie fiskusowi swój 1%

Cel szczegółowy!!! ZIELONA MILA