Aktywna Przerwa dla klas 1 - 3

Opublikowano: 2023-12-21 22:10, Numer artykułu: 76926 , Autor: J.Szałkowska

Dnia 19 grudnia 2023 roku odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym „Aktywna przerwa” dla uczniów z klas najmłodszych w naszej szkole. Podczas dwóch przerw nasi pierwszo, drugo i trzecioklasiści mieli okazję wziąć udział w rozwiązywaniu zagadek świątecznych. Dzieci miały za zadanie zgadnąć, jaki prezent znajduje się w worku Świętego Mikołaj (What’s in the rucksack?) i nazwać w j.angielskim rysunek z podarunkiem. Ponadto każde dziecko otrzymało w prezencie cukierka :) Nad prawidłowym rozwiązaniem zadań czuwali uczniowie z klasy 6b, którzy zadbali również o świetną atmosferę :) Materiały dydaktyczne, które zostały zaczerpnięte ze strony izzyteaching.pl okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

MERRY CHRISTMAS

Nauczyciele Języka Angielskiego