Andrzejki 2023

Opublikowano: 2023-12-05 08:43, Numer artykułu: 76005 , Autor: J.Szałkowska

W miniony czwartek, 30 listopada 2023r., uczniowie klas 5 i 6 bawili się na zabawie andrzejkowej.

Samorząd szkolny klas 4-6 przygotował kilka atrakcji. Wśród nich nie mogło zabraknąć tradycyjnego lania wosku, podczas którego wiele osób dowiedziało się, co spotka ich w niedługim czasie.

W sali wróżb uczennice z 5e, 6c i 7b przepowiadały imiona wybranków, przyszłe zawody oraz na podstawie wylosowanego numeru lub koloru zdradzały tajniki przyszłości.
Filip P. z 6 c zaprosił na pokaz i naukę układu tańca hip-hop.

Ogromnym powodzeniem cieszył się także pokój zagadek. Uczniowie, którzy podjęli wyzwanie i „stoczyli walkę” z oddziałami zombie, wykazali się sprytem i logicznym myśleniem. Atmosfera grozy i zaskakujące zadania sprawiły, że uczestnicy spędzili w sali nr 15 niesamowite chwile. Ponadto nikt nie wyszedł z Escape Room’u z pustymi rękami. Nad poprawnym rozwiązaniem zadań czuwali uczniowie z klasy 6b: Michalina G., Julia i Hubert.

Nie zabrakło oczywiście ciasteczek z wróżbą przygotowanych przez 6c oraz uczestników zajęć kulinarnych w MDK-6.

O dekoracje i porządek przy wejściu zadbali uczniowie klasy 6d, którzy pieczołowicie rejestrowali osoby wchodzące na zabawę.

Podczas całej imprezy towarzyszyła wszystkim  fantastyczna muzyka, o którą dbały  Weronika i Maja z 7 c.

Dziękujemy bardzo za udział i pomoc wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się
w organizację imprezy, a wiele serdeczności ślemy Mamie Marceliny z 5e, która miała oko i baczenie nad spokojnym przebiegiem Andrzejek.