Bezpiecznych wakcji i wsiadamy na rowery!

Opublikowano: 2024-06-20 07:59, Numer artykułu: 84861 , Autor: B.Budziak

Jesteśmy Pierwsi w Bydgoszczy! Jesteśmy Pierwsi wśród bydgoskich szkół i placówek edukacyjnych. Jesteśmy również PIERWSI wśród szkół w CAŁEJ POLSCE!

Jutro ostatni dzień zajęć szkolnych! Prosimy o wsparcie wszystkich, którzy wraz z dzwonkiem nie wyjadą na wakacje! Oczywiście nad morzem, jeziorem i nawet w górach można kręcić kilometry dla naszej szkoły! Każdy kilometr jest ważny, a nasze rowerowe lokomotywy mogą być już trochę zmęczone!

Prosimy o zaangażowanie, aby tuż przed 30 czerwca, ktoś nas nie wyprzedził! Jeszcze mamy duże rezerwy! Może te pierwsze kilometry jakie wykręcimy w tej rywalizacji staną się naszą nową pasją, metodą na zdrowie, sposobem na aktywne dojazdy do pracy, pomysłem na wspólne rodzinne wycieczki!

Bydgoszcz i jej okolice są piękne, z bogatą i ciekawą historią! To piękno najlepiej odkrywać na rowerze!

W imieniu Dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego i pozostałych pracowników, życzymy Wam Drodzy Uczniowie, odpoczynku, wakacyjnych przygód, wielu pozytywnych wrażeń. Drodzy Rodzice, dziękujemy za ten rok współpracy! Za wspieranie swoich dzieci, za uwagi, które pozwalają nam zmieniać naszą szkołę! Szczególne podziękowania chcemy przekazać również wszystkim zaangażowanym w życie naszej placówki! Radzie Rodziców i jej przewodniczącemu Panu Marcinowi Dorofiejczykowi, którzy poświęcili dużo swojego czasu, aby nasza szkoła stawała się lepsza i piękniejsza.

Wspaniałych BEZPIECZNYCH wakacji!

Dyrektor Zespołu Szkół nr 16 w Bydgoszczy