"Dzieciaki Sadzeniaki"

Opublikowano: 2023-05-10 09:29, Numer artykułu: 68330 , Autor: J.Szałkowska

9 maja klasa 2 c uczestniczyła w bardzo ciekawych warsztatach edukacyjnych pt.  „Dzieciaki Sadzeniaki”, które prowadzone były przez pracowników Leroy Merlin przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy. Jest to akcja mająca na celu nauczenia dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzenia w nich zainteresowań przyrodą. Zajęcia rozpoczęły się prezentacją multimedialną o świecie rośli. Potem każde dziecko otrzymało do przesadzenia swoją własną roślinkę. Na zakończenie spotkania każdy uczestnik otrzymał imienny dyplom uznania. Nasza klasa również przygotowała podziękowanie dla pracowników Leroy Merlin za zorganizowanie tak nietuzinkowych zajęć. Przesadzone roślinki, odpowiednio zapakowane pojechały z nami do domu. To był interesujący, pełen wrażeń dzień.