Dzień Piłkarza

Opublikowano: 2024-09-14 00:15, Numer artykułu: 86254 , Autor: J.Szałkowska

ŚWIETLICZAKI z Zespołu Szkół nr 16 w Bydgoszczy z ogromnym zapałem przystąpiły do udziału w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Kreatywne Dni Nietypowe”. W tym miesiącu rozpoczęliśmy świętowaniem „DNIA PIŁKARZA”. Uczniowie kolorowali przygotowane na ten dzień kolorowanki tematyczne, wymieniali się informacjami o najbardziej lubianych i znanych na świecie piłkarzach  oraz wzięli udział w zajęciach sportowych poświęconych piłce nożnej. Były to m.in.: „rzuty karne” do bramki, a potem prawdziwy mecz, w którym z chęcią wzięło udział kilka dziewczynek. Wszystkie dzieci wyraziły chęć obchodzenia Dnia Piłkarza znacznie częściej niż raz w roku. Pozdrawiamy wszystkich uczestników projektu i zachęcamy do wzięcia w nim udziału!