EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2022 r.

Opublikowano: 2022-05-26 20:39, Numer artykułu: 54141 , Autor: B.Budziak

W dniach: 24, 25 i 26 maja 2022r. o godz. 9.00 odbędzie się egzamin ósmoklasisty.

Ósmoklasiści spotykają się na pierwszym piętrze o  godz. 8.30 - tam będą wyczytywane przydziały sal egzaminacyjnych.

Uczniowie zabierają na egzamin:

- legitymację szkolną,
- 2 długopisy z czarnym atramentem/tuszem (niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych/ścieralnych)

- linijkę tylko na egzamin z matematyki ( rysunki – jeżeli trzeba je wykonać – zdający wykonują długopisem, nie wykonuje się rysunków ołówkiem),

- małą butelkę wody, którą stawiają na podłodze, przy nodze stolika.

Uczniów obowiązuje:
- strój  apelowy,
- zakaz wnoszenia do sali egzaminacyjnej każdego urządzenia telekomunikacyjnego, w tym telefonu komórkowego lub smartwatcha

UWAGA! Wniesienie urządzenia telekomunikacyjnego na salę egzaminacyjną skutkuje unieważnieniem egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu.

Zakłócania przez ucznia prawidłowego przebiegu egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu, w sposób utrudniający pracę pozostałym uczniom, powodują przerwanie i unieważnienie temu uczniowi egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu.

Życzymy powodzenia!