Festyn Sportowy - jak dojechać i film z trasy na 5km

Opublikowano: 2023-05-18 07:31, Numer artykułu: 67824 , Autor: B.Budziak

Zapraszamy na festyn sportowy na terenach leśnych 20 maja 2023r. w godzinach od 11:00 do 13:30

Zespół Szkół nr 16 wspólnie z Radą Osiedla Czyżkówko, Nadleśnictwem Żołędowo oraz Radą Rodziców ZS16 organizuje 20.05.2023r. w godzinach od 11:00 do 13:30 na terenach leśnych przyległych do Czyżkówka

Wielki Festyn Sportowy

Zapraszamy wszystkich, którzy brali udział i wspierali naszą szkołę w poprzednim roku w rywalizacji rowerowej.

Część osób kryła się za nikiem gwiazdkami - na festynie chcemy Wszystkim podziekować! Te obiecane kiełbaski czekają!

W programie:

11:00 – otwarcie imprezy

11:15 – biegi dla uczniów  klas 1-3 dystans 100m

11:30 - biegi dla uczniów  klas 4-6 dystans 200m

11:40 - biegi dla uczniów  klas 7  dystans  800m

12:00 bieg dla osób pełnoletnich na dystansie 5km

Uczniów prosimy, aby zapisywali się u wychowawców klas – każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz nagrody, które wręczymy 1 czerwca w szkole. Uczniowie przychodzą na miejsce pod opieką rodziców. Jeśli rodzic bierze udział w biegu na 5km – będzie miał na ten czas zapewnioną opiekę dla swojego dziecka.

Zapisy dla osób dorosłych odbywać się będą w dniu biegu od godziny 11:00 – UWAGA pomiar czasu będzie odbywał się metodą tradycyjną za pomocą stopera, nie będzie medali  - każdy uczestnik po biegu wylosuje sobie nagrodę niespodziankę. Nie jest to typowy bieg, tylko podzielenie się swoją pasją z młodszym pokoleniem i pokazanie innym dobrego przykładu.

• Na miejscy startu/mety będzie darmowy poczęstunek dla wszystkich, którzy przyjdą na festyn:  stoisko z grochówką oraz kiełbaski z grilla (do wyczerpania zapasów)
  • Uczniowie przygotują ciasta – będą zbierać fundusze na potrzeby z dzieci z naszej placówki
  • Będą przedstawiciele służb mundurowych:   Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz Policji – będzie można porozmawiać naszym dzielnicowym
  • Przewidziany jest również krótki program artystyczny

Zachęcamy do przyjazdu na rowerach - wkrótce nowa edycja rowerowej rywalizacji.

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 16