Konkurs „Piękno drzemiące w wulkanach - edycja XII”

Opublikowano: 2023-03-20 20:43, Numer artykułu: 65868 , Autor: J.Szałkowska

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym " Piękno drzemiące w wulkanach ". Prace będą oceniane w czterech kategoriach :

• kat. I - klasa  I - III szkoły podstawowej
  • kat. II - klasy IV - VI szkoły podstawowej
  • kat. III - klasy VII - VIII szkoły podstawowej
  • kat. IV - ośrodki szkolno - wychowawcze

Inspiracją pracy powinien być dowolnie wybrany obiekt mający związek z wulkanem lub procesem wulkanicznym. W pracy należy zaprezentować np. proces geologiczny, górę lub stożek wulkaniczny, budowę wulkanu, erupcję wulkanu, materiały wulkaniczne wyrzucone z głębi ziemi, ślady, efekty i pozostałości działalności wulkanicznej, skały, minerały itp.

Pracę należy wykonać w formacie A3 (duży blok), dowolną techniką plastyczną (farba, tusz, kredka, batik, witraż, collage, wyklejanie, techniki własne). Praca powinna być wykonana osobiście i według własnego pomysłu, nie może być skopiowana z Internetu, innej pracy plastycznej, książki itp.

Wykonane prace należy dostarczyć do p. Iwony Glazik do 24 kwietnia br.  lub nadesłać osobiście do organizatorów do 5 maja 2023.

Przy zgłaszaniu prac organizatorzy proszą o podanie kategorii wiekowej !!!

Wszystkie niezbędne informacje, regulamin, karta zgłoszenia, załączniki znajdują się pod poniższym linkiem: