Kreatywne Dni Nietypowe - Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Opublikowano: 2024-10-01 20:59, Numer artykułu: 87242 , Autor: J.Szałkowska

Świetliczaki z ZS nr 16 w Bydgoszczy w ramach projektu „Kreatywne Dni Nietypowe” obchodziły „Dzień Pracownika Służby Zdrowia”. Z tej okazji dzieci wysłuchały pogadanki, podczas której dowiedziały się, jakie specjalizacje może posiadać lekarz i jakie zawody można „zaliczyć” do tzw. pracowników służby zdrowia. Zaraz potem odwiedziły pracujące w naszej szkole i bardzo lubiane: panią pielęgniarkę, panią doktor stomatolog i jej asystentkę. Wszystkie panie zostały obdarowane własnoręcznie wykonanymi przez dzieci laurkami. Dużym powodzeniem cieszyły się też kolorowanki tematyczne, a panie ze świetlicy postarały się o szybką wystawkę prac uczniów. Obchodzenie tego święta w naszej szkole sprawiło nam wiele radości.