Liczymy na Waszą pomoc.

Opublikowano: 2022-02-23 10:27, Numer artykułu: 50097 , Autor: B.Budziak

Szanowni Państwo,

Jako Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc fundacji ''Azyl dla Koni'' której pomagamy już od zeszłego roku. Pomimo tego na co wskazuje nazwa, jest to również dom dla uratowanych z bezdomności psiaków i kociaków - dla których przekazaliśmy (dzięki ofiarności jednego z rodziców) ponad 75 kg zebranej przez nas karmy.

Niestety w wyniku ostatnich wichur zniszczone zostały m.in padoki i boksy w których przebywają konie jak i ich ogrodzenia a także zalane zostały tereny ich wybiegów. Naprawienie szkód wymaga pokaźnej kwoty, i niestety 2-osobowa fundacja nie jest w stanie w żaden sposób pozyskać takich środków. Znamy przedstawicieli fundacji osobiście, odwiedziliśmy ich w wakacje, są to bardzo oddane i bezinteresowne osoby które dają tym zwierzętom całe swoje serce i zajmują się nimi każdego dnia. Fundusze na codzienne utrzymanie zwierząt pozyskują m.in. z darowizn i organizowanych bazarków. Jednak kwota naprawy w/w szkód przekracza całkowicie ich możliwości.

Dlatego zwracamy do Państwa z ogromną prośbą o pomoc dla Azylu. Każda złotówka jest dla nich ważna, i każda przybliża ich do upragnionego celu.

Pomóżmy im odbudować dom dla uratowanych od śmierci zwierząt.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Z poważaniem,
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Poniżej zamieszczamy link do zbiórki:

www.ratujemyzwierzaki.pl/jedyny-ratunek-dla-konskiego-domu