Mikołajek dla świetlicy

Opublikowano: 2022-11-28 11:43, Numer artykułu: 60952 , Autor: B.Budziak

W imieniu nauczycieli i rodziców naszej szkoły zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie działań świetlicy szkolnej – organizujemy zbiórkę farb, kredek pisaków i papieru w przeróżnych formatach od arkuszy dużego rozmiaru po ścinki drukarskie – warunek jest taki, aby było można jeszcze na nich rysować.

Jeśli mają Państwo gry planszowe lub puzzle, z których Państwa dzieci już wyrosły, jeśli w domu niepotrzebnie zajmuje miejsce kartonik plasteliny, krepa  – prosimy o przekazanie naszym szkolnym dzieciom.

Uczniowie naszej szkoły chcą też budować wielkie formy z lego – jeśli posiadają Państwo zdekompletowane zestawy z pogubionymi elementami, które tylko zawadzają prosimy również o przekazanie ich do szkoły – pod opieką MDK6 stworzymy z nich coś niesamowitego.

Każda ryza papieru, pisak lub kredka, która w domu smutnie zajmuje miejsce w rogu szuflady w świetlicy szkolnej może dostać uśmiechu i pozwolić uczniom twórczo spędzić czas.

Przewodniczący Rady Rodziców ZS 16

Marcin Dorofiejczyk