Nasza szkoła to: Najbardziej Rowerowa Szkoła w Bydgoszczy!

Opublikowano: 2022-09-19 16:53, Numer artykułu: 56997 , Autor: B.Budziak

Pragnę złożyć serdeczne gratulacje oraz ogromne podziękowania za zdobycie pierwszego miejsca w rywalizacji „Najbardziej rowerowej szkoły w Bydgoszczy”.

Dziękuję uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim, którzy dla naszej szkoły pokonywali na rowerach kilometry i zapewnili nam zwycięstwo.

Szczególnie pragnę podziękować Panu Bartoszowi Budziakowi za koordynację prowadzonej akcji.

Korzyści wynikające z aktywności rowerowej są nieocenione – zdrowie, integracja, przyroda, dawanie dobrego przykładu młodym pokoleniom oraz ochrona środowiska.

Kiedy oglądałam skład drużyn klasowych cieszyła mnie bardzo obecność wspierających wnuczki i wnuków dziadków i babć, rodziców, którzy wspólnie z dziećmi jeździli na rodzinne wyprawy oraz rodziców, którzy swoje sportowe zainteresowania zainwestowali w nasz wynik. Wygraliśmy dzięki dużej ilości pokonanych kilometrów, jednak wielkie brawa należą się również tym, dla których pokonanie kilku kilometrów było pierwszym dużym wyzwaniem.

Dziękuję Uczniom, wszystkim Państwu za wspólne zaangażowanie i wielką mobilizację!

Osoby, które nie będą mogły przyjechać w tym czasie po odbiór dyplomów – otrzymają je za pośrednictwem klas, które reprezentowały lub w sekretariacie np.: Absolwenci naszej szkoły – zeszłoroczne klasy ósme.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 16 w Bydgoszczy

Grażyna Lewandowska

link do jednego z artykułów dotyczących wręczenia nagród