Opublikowano: 2022-10-13 20:32, Numer artykułu: 58331 , Autor: J.Szałkowska

12 października 2022 r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. W tym dniu dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów naszej szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie oraz pasowanie wielkim piórem przez Panią Dyrektor Grażynę Lewandowską. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały pilnie się uczyć, szanować wszystkich, którzy pracują w szkole, być dobrymi kolegami oraz przyjaciółmi roślin i zwierząt. Obiecały też swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom, nauczycielom i swojej Ojczyźnie-Polsce.  Ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej, o czym przypominać im będą pamiątkowe dyplomy. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.