Podsumowanie działań SU w I semestrze

Opublikowano: 2023-01-01 22:49, Numer artykułu: 62648 , Autor: J.Szałkowska

Samorząd Uczniowski w I semestrze tego roku szkolnego zaangażował się w wiele akcji charytatywnych :

- zbiórka kasztanów dla chorego chłopca,

- zbiórka darów dla najbardziej potrzebujących podopiecznych Bydgoskich Domów Opieki Społecznej - Opłatek Maltański.

Podczas ostatniego "Słodkiego Wtorku" oraz kiermaszu dla rodziców udało nam się zebrać kwotę 679,76 zł, za którą  zakupiliśmy ubranka, środki czystości, zabawki oraz ozdoby do włosów dla Domu Małego Dziecka w Bydgoszczy.

Od września zebraliśmy również prawie 120 kg karmy dla psiaków i kociaków z Azylu, któremu pomagamy już prawie od  2 lat.

Zawsze mogliśmy liczyć na  pomoc i zaangażowanie Uczniów, Rodziców oraz sympatyków naszej szkoły.

Wszystkim osobom z całego serca serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję na dalszą tak owocną wpółpracę :)