Podsumowanie działań związanych z Bydgoskim Grantem Ekologicznym pt. „Otwórz oczy i uszy na zwierzęcych sąsiadów”

Opublikowano: 2022-11-02 18:52, Numer artykułu: 59448 , Autor: J.Szałkowska

W czwartek 22.10.2022 odbyło się spotkanie z uczestnikami międzyszkolnego konkursu  na lapbook pt. „Dzikie zwierzę z najbliższego otoczenia; środowisko życia, zwyczaje i zagrożenia ze strony człowieka”, na którym podsumowaliśmy działania związane z realizacją Bydgoskiego Grantu Ekologicznego w naszej szkole.

Laureatom konkursu zostały wręczone nagrody i dyplomy. Na konkurs wpłynęło ponad 60 prac z 10 bydgoskich szkół. Wiele z nich prezentowało wysokie walory merytoryczne i artystyczne. Autorzy lapbooków włożyli bardzo dużo pracy w ich staranne przygotowanie i zaproponowali ciekawe rozwiązania prezentacji przygotowanego materiału.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, laureatom gratulujemy i wszystkich zachęcamy do dalszej wytężonej pracy w rozwijaniu swoich pasji.

Organizatorki konkursu Marta Duszyńska – Lizak i Iwona Żywiałowska