Podsumowanie międzyszkolnego konkursu pt. „Dzikie zwierzę z najbliższego otoczenia; środowisko życia, zwyczaje i zagrożenia ze strony człowieka”

Opublikowano: 2022-10-17 20:07, Numer artykułu: 58508 , Autor: J.Szałkowska

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie ekologicznym oraz duże zaangażowanie w przygotowanie prac, których wpłynęło ponad 60.

Z przyjemnością zapraszamy wymienione poniżej osoby wraz z opiekunami na uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu pt. „Dzikie zwierzę z najbliższego otoczenia; środowisko życia, zwyczaje i zagrożenia ze strony człowieka”

Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 października 2022 r. o godzinie 14.40 w stołówce Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Koronowskiej 74 na bydgoskim Czyżkówku.

•  SP 2: Weronika Filipiak, Amelia Szaraczyńska, Amelia Szmyt,
  •  ZS 8: Wiktor Jesionowski, Nikola Psuty, Michalina Szulc,
  •  SP 10: Stanisław Śliwa,
  •  SP 14: Beata Lulaj,
  •  SP 15: Wiktoria Marcińczyk, Karol Siegert,
  •  SP 16: Marcel Andersohn, Patryk Psarski – Goncerzewicz, Julia Słowińska, Oliwia Tomaszewska, Dominik Trojan,
  •  SP 20: Lena Królak,
  •  SP 38: Julia Bartel, Wiktoria Kulczycka,
  •  SP 46: Iga Kunca,
  •  SP 56: Małgorzata Chmara.

Organizatorzy konkursu:
Marta Duszyńska – Lizak i Iwona Żywiałowska