Rowerowa Stolica Polski - informacje i zaproszenie na podsumowanie

Opublikowano: 2022-06-24 15:19, Numer artykułu: 55680 , Autor: B.Budziak

Najlepsi Uczniowie i najlepsi Rodzice  Zespołu Szkół nr 16!

Jesteśmy najbardziej rowerową szkołą w Bydgoszczy. Mamy pierwsze miejsce wśród wszystkich bydgoskich  szkół oraz 4 miejsce w kwalifikacji ogólnej.

Uwaga! Do końca rywalizacji zostało jeszcze 6 dni – dlatego nadal prosimy o wsparcie, aby to miejsce utrzymać.

Ponieważ tyle osób zdecydowało się wesprzeć naszą szkołę, nauczyciele i dyrekcja zdecydowali, że nagrody, dyplomy będą wręczone uczniom podczas spotkania/festynu zorganizowanego we wrześniu. Zapraszamy na niego również uczniów klas ósmych – obecnie już absolwentów naszej szkoły z klasą 8d, która wykręciła nam najwięcej kilometrów.

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie – mamy nadzieję, że we wrześniu będziemy mogli każdemu z uczestników akcji podziękować!

Robimy zrzuty ekranu z aplikacji i przedstawimy zestawienie na koniec roku szkolnego oraz na koniec czerwca z podziałem na klasy i klasowych liderów

Zawsze organizowane było uroczyste zakończenie akcji – prosimy obserwować stronę internetową szkoły oraz informacje przesyłane w aplikacji. Możemy się czuć oficjalnie zaproszeni!

Nagrody od naszego kochanego miasta za udział:

Metropolia Bydgoszcz przygotowała specjalne nagrody dla tych, którzy zdecydują się kręcić właśnie dla niej. Jeżeli pokonasz: 400 km – 800 km dostaniesz niebieskie skarpetki kolarskie,  801 km – 1200 km otrzymasz rowerowy mini narzędziownik, tzw. multitool marki EYEN Hexy S8, 1201 km lub więcej – wygrasz niebieską koszulkę rowerową marki SISU dedykowaną rywalizacji. Nagrody otrzymają także najbardziej rowerowe szkoły.

Bartosz Budziak