Rozstrzygnięcie konkursu "MUZYCZNE PISANKI"

Opublikowano: 2022-05-02 11:21, Numer artykułu: 53313 , Autor: B.Budziak

Rozstrzygnięcie konkursu

muzyczno - plastycznego „MUZYCZNE PISANKI”

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 29.04.2022 r. rozstrzygnięty został Konkurs „MUZYCZNE PISANKI” zorganizowany wspólnie przez Młodzieżowy Dom Kultury Nr 6 i Szkołę Podstawową Nr 38 w Bydgoszczy. Jego celem było pogłębienie i utrwalenie wiedzy o znakach muzycznych.

W nadesłanych pracach widać zaangażowanie,  twórcze myślenie, wyobraźnię i wkład artystyczny.

Oto nasi zwycięzcy:

I miejsce – Julia, kl. 3

II miejsce – Maja, Michał, Sara (ex aequo), kl. 3

III miejsce – Marysia, kl. 1

Gratulujemy laureatom! Po majowym weekendzie zapraszamy po odbiór nagród i upominków dla każdego uczestnika.

Obejrzyj fotorelację!

Rozstrzygnięcie konkursu
muzyczno - plastycznego „MUZYCZNE PISANKI”

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 29.04.2022 rozstrzygnięty został Konkurs „MUZYCZNE PISANKI” zorganizowany wspólnie przez Młodzieżowy Dom Kultury Nr 6 i Szkołę Podstawową Nr 38 w Bydgoszczy. Jego celem było pogłębienie i utrwalenie wiedzy o znakach muzycznych.

Oto nasi zwycięzcy:

I miejsce – Julia, kl. 3