Rozstrzygnięcie rowerowego wyzwania z niedzieli 14.04.24r.

Opublikowano: 2024-04-22 09:24, Numer artykułu: 82009 , Autor: B.Budziak

Bardzo dziękujemy za udział w akcji! Każde dziecko, które brało udział w zabawie i przesłało zdjęcia w wyznaczonym terminie (do niedzieli 21.04.24r.) zapraszamy 30 kwietnia na lody (równiez te, które nie są uczniami naszej szkoły). Masz zdjęcie z trasy, jesteś uczniem, dzieckiem - dostajesz loda :).  Proszę pamiętać, że sam przyjazd na spotkanie z Prezydentem nie jest równoznaczny z udziałem w konkursie. Nie publikujemy jeszcze listy osób, poniewaz mamy kilka prac bez podpisów = otrzymaliśmy same zdjęcia.  Zbiórka o godzinie 17:00 przed Polo na ul. Nad Torem. Od wtorku ma być 25 oC i świecić słońce - dlatego wybór takiej godziny i dnia. Na wszystkich uczestników po majówce w sekretariacie szkoły będa czekały dyplomy, podziękowania (dla opiekunów) i medale - które w miarę możliwości będzie wręczała osobiście Pani Dyrektor. Wkrótce dodamy na tej stronie link do zdjęć, które przesłali Państwo na konkurs -  oraz postaramy się w poniedziałek po południu wstawić do tego artykułu nazwiska ucznia uczestnika zabawy.

Link do części przesłanych zdjęć