Święta w 3D z SP16!

Opublikowano: 2022-12-01 09:29, Numer artykułu: 61043 , Autor: B.Budziak

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-VIII do wzięcia udziału w konkursie –Święta w 3D z SP16

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie trójwwymiarowej pracy zawierającej motyw świąteczny lub zimowy i napisu ZS16. Praca powinna nadawać się do użycia jako dekoracja na szybę (powinna być możliwie płaska – proponujemy grubosć 2 do 3 mm) lub do powieszenia na choince.

Prace tworzymy w programie Tinkercad  i przesyłamy w postaci pliku z rozszerzeniem stl w terminie do 18.12.2022r. do organizatorów konkursu Bartosza Budziaka, Krzysztofa Miśkiewicza oraz Sebastiana Kuchcińskiego na adres:

drukarka3dzs16@gmail.com

Najciekawsze prace będą wydrukowane na drukarce 3D w dwóch egzemplarzach – dla uczestkika konkursu oraz na naszą szkolną choinkę.

Pomoc przy tworzeniu pracy można uzyskać podczas zajęć komputerowych prowadzonych w MDK 6 w poniedziałek, czwartek i piątek w godzinach 14:40 do 16:00 w sali nr 16

Eksperci, którzy będą oceniać przesłane prace, również służą pomocą:

Bartosz Fifielski klasa 3b
Nikodem Hamys 2a
Kacper Markiewicz z klasy 4e

Szymon Mikołajewski 6a

Zawada Dominika 7b
Zapraszamy inne osoby, które znają program Tinkercad lub interesują się drukiem 3D do pomocy wszystkim, którzy chcą zacząć swoją przygodę z drukiem 3d i programami typu CAD