The Big Challenge

Opublikowano: 2023-12-03 22:10, Numer artykułu: 75907 , Autor: J.Szałkowska

Zachęcamy uczniów naszej szkoły z klas IV - V  do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego

The Big Challenge.

.

Głównym celem konkursu jest zachęcanie dzieci i młodzieży do nauki języka angielskiego poprzez zabawę i wspieranie nauczania języka angielskiego w szkołach.Pytania konkursowe obejmują treści z zakresu słownictwa, gramatyki, rozumienia ze słuchu, wymowy, oraz ogólnej znajomości historii i kultury krajów anglojęzycznych na 5 poziomach.

Dla każdego poziomu istnieje odrębny kwestionariusz pytań. Test jest przewidziany na 45 minut.

W naszej szkole uczniowie już od kilku lat rozwiązują test w sali informatycznej na komputerach.

Każdy uczestnik bez względu na wynik otrzymuje dyplom oraz plakat.

Opłata za uczestnictwo w konkursie wynosi 12 zł.

Zainteresowane osoby proszę o dokonanie wpłaty w wysokości 12 zł w terminie do 10 grudnia u nauczyciela j.angielskiego.

Podajemy link do przykładowych zadań z poprzednich edycji

Nauczyciele j.angielskiego

Małgorzata Byczyńska