Ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków na rok szkolny 2021/22 – informacje

Opublikowano: 2021-09-06 19:47, Numer artykułu: 42848 , Autor: B.Budziak

Ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków na rok szkolny 2021/22 – informacje

 

 

Ubezpieczenie uczniów już od kilku lat nie jest obligatoryjne, jest indywidualną sprawą rodzica gdzie u kogo i czy ubezpiecza swoje dziecko.

 

W imieniu rady rodziców, biorąc pod uwagę pozytywną opinię dyrektora szkoły, nauczycieli oraz uczniów, którzy musieli z świadczeń ubezpieczeniowych skorzystać, rekomendujemy ofertę ubezpieczeniową podaną w załączniku. Przedstawione ubezpieczenie składa się z trzech wariantów. Opłaty dokonuje się przelewem na wskazane do danego wariantu ubezpieczenia konto bankowe. Wszelkie  dodatkowe informacje oraz pomoc przy wypełnianiu wniosków oraz później w celu uzyskania świadczenia otrzymują Państwo od wykwalifikowanego brokera, który zna rynek polis i nie jest przedstawicielem żadnej firmy ubezpieczeniowej. (Wszelką pomoc uzyskają Państwo pod podanym  numerem telefonu tam również można uzyskać informacje

 w przypadku zgłaszania szkody.)

 

Jeśli mają Państwo zaufanie do innej firmy ubezpieczeniowej  mogą Państwo dopytać o ofertę pod podanym niżej numerem lub ubezpieczyć się indywidualnie u znanego sobie agenta ubezpieczeniowego.

 

 

 

Małgorzata Bet

BROKER UBEZPIECZENIOWY

e-mail: malgorzata.bet@eurobrokers.com.pl

tel. 784-989-007

Eurobrokers Sp. z o o. 
ul.Mostowa 2, 85-110 Bydgoszcz

 

W załącznikach znajdą Państw pełną treść ubezpieczenia.