Ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków w roku szkolnym 2023/24

Opublikowano: 2023-09-10 20:07, Numer artykułu: 42848 , Autor: B.Budziak

Ubezpieczenie uczniów już od kilku lat nie jest obligatoryjne, jest indywidualną sprawą rodzica gdzie u kogo i czy ubezpiecza swoje dziecko. Dziecko możemy ubezpieczyć przy okazji ubezpieczenia na samochód, wykupując OC i AC na dom czy mieszkanie.

W imieniu rady rodziców, biorąc pod uwagę pozytywną opinię dyrektora szkoły, nauczycieli oraz uczniów, którzy musieli z świadczeń ubezpieczeniowych skorzystać, rekomendujemy ofertę ubezpieczeniową podaną w załączniku.

Z uwagi na zamieszanie, jakie spowodowało w zeszłym roku zbieranie gotówki - wybraliśmy na podstawie zgłoszonych ofert i opinii niezależnego brokera ofertę, która jest korzystna i nie stwarza problemów przy zawarciu jak i likwidacji szkkody. Ubezpieczenie wpłacamy indywidualnie na konto wybranego przez sienie wariantu - nigdzie nie musimy chodzić, nigdzie nic podpisywać.

Przedstawione ubezpieczenie składa się z trzech wariantów.

Wszelkie  dodatkowe informacje oraz pomoc przy wypełnianiu wniosków oraz później w celu uzyskania świadczenia otrzymują Państwo od wykwalifikowanego brokera, który zna rynek polis i nie jest przedstawicielem żadnej firmy ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie nie może być rekomendowane przez pracownika szkoły - będącego jednocześnie pracownikim firmy ubezpieczeniowej lub inną osobę, która by mogła działać nie w imieniu szkoły i naszych dzieci, tylko w celu uzyskania osobistych korzyści.

Jeśli mają Państwo zaufanie do innej firmy ubezpieczeniowej  mogą Państwo dopytać o ofertę pod podanym niżej numerem lub ubezpieczyć się indywidualnie u znanego sobie agenta ubezpieczeniowego. Pod tym numerem otrzymacie Państwo kompleksową pomoc.

Małgorzata Bet

BROKER UBEZPIECZENIOWY

e-mail: malgorzata.bet@eurobrokers.com.pl

tel. 784-989-007

Eurobrokers Sp. z o o.
ul.Mostowa 2, 85-110 Bydgoszcz

W załącznikach znajdą Państw pełną treść ubezpieczenia.