Uczyć informatyki inaczej

Opublikowano: 2023-12-21 21:34, Numer artykułu: 76918 , Autor: J.Szałkowska

Nasza klasa 3 c ma bardzo urozmaicone lekcje z edukacji informatycznej. Pani Ewa stara się przyswoić nam niezbędną wiedzę, przewidzianą programem nauczania i nie tylko. Pracujemy często poznając tajniki programu Paint, Paint 3 D, Word i Office. Kolega Adaś Bosua, uczestniczący na terenie szkoły w zajęciach komputerowych, pod opieką pana Bartka Budziaka, zadbał o ich uatrakcyjnienie. Pojawiły się więc uwielbiane przez dzieci klocki lego i konstrukcje podłączone do systemu Makey Banana Piano. Na kolejnej lekcji mieliśmy zajęcia z prawdziwej robotyki. Nasza klasa jest już świetnie przeszkolona. Nawet dziewczyny w kilka minut składają swoje modele! W zespole klasowym wielka jest siła!!! Brawo 3 c !!!