W niedzielę odbył się festyn charytatywny "Razem dla Onko"

Opublikowano: 2026-06-22 12:35, Numer artykułu: 115624 , Autor: B.Budziak
W trakcie festynu udało się zebrać rekordową sumę 43 219,40 zł, która trafiła na konto fundacji „Gramy dla onko”.
Nasza szkoła dołożyła swoją cegiełkę do tej kwoty, zbiórką do puszki na naszym stoisku.
Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy się do tego przyczynili- wolontariuszkom z SU za ich wkład w pracy na stoisku szkoły, artystom z MDK6 za muzyczny występ, nauczycielom za przygotowanie i opiekę, rodzicom za pomoc oraz wszystkim, którzy przyszli bawić się wspólnie i wesprzeć ten szczytny cel.
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ 
W imieniu rodziców i uczniów naszej szkoły -
Dziękujemy firmie KOLBUD SP. Z O.O. za przekazanie darowizny na organizację stanowiska naszej szkoły.
Wyświetl mniej