Wiemy, która klasa wygrała wyjście na lody!

Opublikowano: 2023-05-24 09:57, Numer artykułu: 68958 , Autor: B.Budziak

Dyrekcja szkoły ogłosiła konkurs na najliczniejszą klasową grupę rowerową. Z uwagi na to, że dwie klasy 5c i 5d miały bardzo wysoki wynik i różniły się tylko niewielką ilością osób decyzją komisji obie zajęły 1 miejsce.

Ogłaszamy, że uczniowie klas 5c i 5d pod opieką wychowawców zostali zaproszeni na lody w dniu 1 czerwca – lub w innym wspólnie uzgodnionym terminie. Gratulujemy mobilizacji oraz zgrania uczniom i rodzicom! Każda z klas ma około 60 osobową drużynę!

Jesteśmy najbardziej rowerową szkołą w Bydgoszczy. Tutaj bez konkursów, aplikacji i tak znajduje się zawsze najwięcej rowerów. Do naszej szkoły chodzą wysportowani uczniowie oraz rodzice. Rower to lekarstwo na nasze choroby cywilizacyjne oraz doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. W prywatnych rozmowach uczniowie SP 31 szykują się na odebranie nam zdobytego w zeszłym roku 1 miejsca. Zwierajmy szyki i od pierwszego czerwca dajamy z siebie wszystko.